YASAL UYARI

YASAL UYARI

 

Bu sitenin sahibi ve yöneticisi Emay Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. 'dir. Web sitemizi aşağıda belirtilen yasal koşullar altında ziyaret edebilirsiniz.

 

www.emay.com sitesinde yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya tanıtım amacı ile bilgi vermek için sunulmuştur. Emay Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yvetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir.

 

Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Siteye erişim internet ortamından serbesttir.

 

Sitemizde yer alan herhangi bir bilginin, herhangi bir şekilde tahrif edilmesi, değiştirilmesi her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

 

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi; revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Emay Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. 'ye sorumluluk yüklenemez.